Forum.TwojeKoty.eu - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum.TwojeKoty.eu” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum.TwojeKoty.eu”. „Forum.TwojeKoty.eu” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum.TwojeKoty.eu” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać w postach i wiadomościach PW:

- żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym,

- treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie.

Zabronione jest spamowanie forum oraz użytkowników. Wiadomości reklamowe są niedozwolone, chyba że zostały uzgodnione z redakcją portalu TwojeKoty.eu lub administracją forum. Łamanie zasad może spowodować, że zostaniesz zbanowana/zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum.TwojeKoty.eu” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek o ile będzie taka konieczność. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody (za wyjątkiem sytuacji prawnych), ale ani „Forum.TwojeKoty.eu” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Powrót do ekranu logowania

cron